Medewerkers

De adviseurs van Eskes & Partners maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Mr. Dolf Rikken

Mr. Dolf Rikken

Directie dolf@eskespartners.nl
Aart van de Bovenkamp

Aart van de Bovenkamp

Directie aart@eskespartners.nl
Jos Alma

Jos Alma

Directie jos@eskespartners.nl
Mandy Linders

Mandy Linders

Manager financiële zaken mandy@eskespartners.nl
Miranda de Bruin-Smits

Miranda de Bruin-Smits

Relatiebeheerder MKB miranda@eskespartners.nl
Christianne Mastail

Christianne Mastail

Portefeuillebeheerder bancair en levensverzekeringen christianne@eskespartners.nl
Susanne Jacops-van Roosmalen

Susanne Jacops-van Roosmalen

Manager operationele zaken susanne@eskespartners.nl
Michael van Koolwijk

Michael van Koolwijk

Schadebehandelaar michael@eskespartners.nl
Wendy Knuiman

Wendy Knuiman

Relatiebeheerder MKB en specialist verzuim & inkomen wendyknuiman@eskespartners.nl
Roy van den Helm

Roy van den Helm

Relatiebeheerder particulier roy@eskespartners.nl
Sander Konings, FFP

Sander Konings, FFP

Financieel planner / Adviseur hypotheken sander@eskespartners.nl
Klaartje van Eck-van der Meij

Klaartje van Eck-van der Meij

Adivseur medisch specialisten klaartje@eskespartners.nl
Lianne Boerboom-Werkmann

Lianne Boerboom-Werkmann

Adviseur particulier & MKB lianne@eskespartners.nl
Maaike Weijers

Maaike Weijers

Portefeuillebeheerder hypotheken en levensverzekeringen maaike@eskespartners.nl
Heidi Bessems

Heidi Bessems

Relatiebeheerder MKB heidi@eskespartners.nl
Eline Broeks

Eline Broeks

Relatiebeheerder MKB eline@eskespartners.nl
Jacqueline Rijken

Jacqueline Rijken

Telefoniste / Officemanager jacqueline@eskespartners.nl
Leon Breuer

Leon Breuer

Senior Acceptant Volmacht leon@ddnassuradeuren.nl
Linda Janssen

Linda Janssen

Relatiebeheerder particulier linda@eskespartners.nl